FOTOT: Opozita mungon, Rama batuta me Gjiknurin (deputetët e PS komentojnë fotot në Facebook)

Edhe në seancën e sotme, opozita nuk ka qenë e pranishme në Kuvend.

Ndaj, deputetët dhe ministrat socialist janë shfaqur më të relaksuar.

Ndryshe nga sa ndodh kur në sallë është opozita, kur Kuvendi i ngjan një fushëbeteje.(TemA)

                 Loading...