Haradinaj: Jam në gjendje të përleshem fizikisht me Albin Kurtin dhe secilin që më quan hajdut

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është shfaqur shumë i mllefosur me deklaratat e bëra për të nga kundërshtarët e tij politikë, në veçanti nga udhëheqësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Ai ka thënë se nuk do të lejojë kurrsesi që dikush ta ofendojë atë.

“Kush të dojë e kush ka qejf, unë jam i gatshëm t’i përgjigjem.

Në çdo vend të botës, nëse dikush të ofendon, edhe i përgjigjesh.

Njësoj do të veproja edhe unë”, është shprehur Haradinaj në “Rubikon” të KTV-së.

 “Nuk e lejoj askënd të më ofendojë. Nuk jam hajdut, dhe nuk duroj që askush të më thotë kështu”, ka thënë ai.
Haradinaj ka theksuar se është në gjendje edhe të përleshet fizikisht me këdo që e quan atë hajdut.
REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Haradinaj: Jam në gjendje të përleshem fizikisht me Albin Kurtin dhe secilin që më quan hajdut”

  1. Nardi says:

    O sa budall je, o Ramush.

  2. palla says:

    Ky asht i tani budall bre burra, si munet me kan kryeminister nje budall i ksaj rrace. Prajte zot rrezikun prej tij.

  3. Kalec Dega says:

    Bravo, animalus shiptarus sunitus turkus…e keni ne gjak trimerine,dhunen…se keni lexuar kurre kuranin o kafira te droges, alkolit dhe gicit ne zgarre…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *