Kristian Panuçi i jep leksione Nishani-t: Të mësojë edukatën

Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi, gjatë konferencës së tij për shtyp, është pyetur edhe në lidhje me padinë që ka bërë ndaj Bujar Nishanit, të cilit i kërkon 100 mijë euro dëmshpërblmi për deklaratat fyese në drejtim të tij.

Pse e keni hedhur në gjyq presidentin Nishani? A jeni konsultuar me Dukën për këtë?

Çdo gjë ka vetëm një shpjegim, njerëzit duhet të tregohen të edukuar dhe të flasin me korrektesë për sa i përket deklaratave.

Këto janë punët e mia, nëse jam konsultuar apo jo me presidentit.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...