Kristian Panuçi i jep leksione Nishani-t: Të mësojë edukatën

Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi, gjatë konferencës së tij për shtyp, është pyetur edhe në lidhje me padinë që ka bërë ndaj Bujar Nishanit, të cilit i kërkon 100 mijë euro dëmshpërblmi për deklaratat fyese në drejtim të tij.

Pse e keni hedhur në gjyq presidentin Nishani? A jeni konsultuar me Dukën për këtë?

Çdo gjë ka vetëm një shpjegim, njerëzit duhet të tregohen të edukuar dhe të flasin me korrektesë për sa i përket deklaratave.

Këto janë punët e mia, nëse jam konsultuar apo jo me presidentit.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Kristian Panuçi i jep leksione Nishani-t: Të mësojë edukatën”

 1. ''....nese gervish sadopak nje muslimon shqipfoles,do te zbulosh ''arabin'' qe ai fsheh mes veti.......! says:

  ti kerkosh ”edukate” apo ”kulture” nje turku!!?? non e possibile! lloji i kafshes……….

 2. Dashi says:

  Po ky ca pat kur u bo kaq i edukumen ke ballando kon le stelle po ca dreqin edesh shqiperia ket personazh legen tip rrota k…

 3. aleko says:

  p0o cthua o panuc. ti mendon se ka dhe politikan te edukuar te ne ha ha !…

 4. Feniks says:

  Bravo Panuci!
  Bjeri fort rrugaceve politikane idiote!

 5. GJakova says:

  E ka fillu keq ky djale, ta provoje te me denoje mua duke me henger karin deri ne rrenxe. Do iki shpejt nga Shqiperia ky hale qe kerkon autoritet permes gjyqeve palidhje.

 6. Elba says:

  Panuci,Ji meshireplote.!Ishpresidenti yne ka qene peshk I vogel.Asnjehere Peshkaqen!

 7. Elba says:

  Z.Panuci ju uroj sukses ne ndeshjen e radhes.Ish Presidenti yne I nderuar nuk ka qene peshk I madh,As peshkaqen!Ka qene Burre I mire,por ne rruge te gabuar.Ka fituar dicka,ka c’fare te tregoje.A nuk kam qene Dikushi?

Lini një Përgjigje te Elba Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *