Deputeti i audio-përgjimit erotik kërcënon Ramën: Eshtë kryemafioz dhe kush merret me mafian…vritet!

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë këtë të premte, duke deklaruar se historia na ka treguar se mafiozët dhe ata që merren me krimin vriten.

Salianji shtoi se kryeministri Rama është në fakt një bandit apo mafioz. Deputeti ka lënë të nënkuptuar se Kryemafiozi mund të vritet.

“Historia na ka treguar që asnjë kryemafioz nuk është larguar vetë. Historia tregon që kush merret me mafien vritet”- është shprehur deputeti.

Deklarata e Salianjit: 

‘Unë di tu them se sot nuk ka asnjë bandë të arrestuar. Nëse del ministri apo kryeministri që të thonë se kemi një bandë të arrestuar. Ka zero zyrtarë të lartë të PS-së të arrestuar. 

Edhe ky i Kavajës u dënua me punë në komunitet. Besoj se qytetarët e kanë të qartë se kush gënjen. 

Në këtë situatë ku nuk ka luftë të vërtetë, sepse këta që vrasin dhe që ndajnë drogë, quhen rrugeçër e jo banditë. 

Pra i bie që bandit të jetë Rama. Historia na ka treguar që asnjë kryemafioz nuk është larguar vetë. 

Historia tregon që kush merret me mafien vritet. Por në aspektin politik është sovrani ai që do ta largojë këtë kryeminsitër. Pasi në fund ëhstë sovrani që vendos për gjithçka’- tha Salianji.

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “Deputeti i audio-përgjimit erotik kërcënon Ramën: Eshtë kryemafioz dhe kush merret me mafian…vritet!”

 1. 😹😹 says:

  😘❤️❤️😘

 2. ME EMER says:

  nje salianj eshte me P.D.-ne Ee nje tjeter me P.S.-ne , apo e kam gabim ..?! Se ky eshte nje “myrafet” i njohur ne shqiperi , per te rruajtur priviligjet ..!

 3. kujdes se ka me te shkerdhy ate surrat bythe Rama Mafiozi
  o pederast i peshtire .

 4. Mario says:

  A ti te rru trapin or pederast.Ti ne fakt duhesh te merresh ne pytje dhe ta sqarosh mire si vritet nje kryemafioz.Po ngaqe skeni byth filloni e flisni per histori filmash me karton se te ngushtohet kopaci.Kurve djale

 5. Johani says:

  Ky deputeti kurvar i di te gjitha,e di edhe pse dhe kush e vrau azem hajdarin jo se ja ka thene dikush por se eshte pjese e ati grupi qe vret kritikuesit,ky mafioz qe shetit me toyota yaris e me peshk ne krah sepse trute i ka mut e di edhe pse u vra Gramoz Pashko edeh Olldashi edhe Haklajt por e di edhe per Xhindin e Trbicken,ky mafioz e di edhe pse u vrane 6 qytetar ne Shkoder,siq e di kush ka bere planin,ky e di edhe si u krijua lazarati,si prodhohet dhe trafikohet droga ,i vetmi problem eshte se ska kush e kap kete legen dhe ta detyroi te tregoi se si e ka pjelle nana,e pastaj te tjerat i thot vet!

  1. NANA E KA QIT NGA BYTHA ;
   SE ATJE ESHTE NGJIZ E RA SHTAZANE NGA PAS
   O RRACA E PEDERASTEVE NE SHQIPNI KJO
   PJES E PD
   NJELLOJ SI SHPELLARI

 6. Edison says:

  Ky birbua i Lulushit me kujtoi kengen per Gridushen: Ne Partine kashte e koqe/ Grida moj e bukura shoqe,/ Shume u lodhe, u perpoqe/ Jo per ligje, po per loqe.

  1. Atdheu says:

   Edison kam qesh me lot😅😅

 7. undefined says:

  kur qenka bere pergjimi erotik mos po i dalin edhe dhembet??!!

 8. undefined says:

  kur qenka bere pergjimi erotik mos po i dalin edhe dhembet??!!
  gazetari shpellash

 9. Ali babushi says:

  O pederast, a gej cfar je, ik nga ekranet dhe futu nga ke dale se lemerise dynjane , Po kush ai njeri
  qe shikon fytyrat e gejve dhe kurvave, qe mos u zente mengjezi, dhe doni pushtet, ju pusha,Jo cup in e rabies por ate te zezakut e kemi hak ta perdorni per kallam te dhe kurva bride.

 10. Toni says:

  Edison shume hit kjo kenga

 11. gazmend bardhi says:

  pse serdhen ne takim tek vendi kishim prure vibratore te rinj per griden dhe salijanen.

 12. h says:

  Ka ardhe dita e kurves dhe e pushtit.
  Nuk ka me te keqija,i pame te gjitha.

 13. vang says:

  Ti Salinji qe kercenon Ramen me vrasje duke menduar se e kamuflon, dije qe te njohim cfare kaqoli je.Ti je nje fodull mendje bosh si puna e kallamit qe nderton ca fraza pa kuptim por ty te duken si mencuri e madhe.Ty edhe Gjinushi te beri nje lek.edhe ai tjetri qe ishte koleg me ty.Ti je qesharak.mbas nje sekonde kur tjetri te degjon se cfare thua shastiset se nuk mund ta imagjinoje peshtiresine,keqdashjen pa kufi dhe sjelljen prej femije te perkedhelur.Thjeshte :Ti je nje KOT.

 14. Alidemsi dixhital says:

  Me qe e thua vete, kij kujdes ti Surratbytha e Lozhanit……

 15. Askushi says:

  Pali-Kariiiii mou esy….. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *