Shqipëri-Izrael, kuqezinjtë shihen favoritë për të marrë fitoren

Shqipëria do të kthehet në “Elbasan Arena” mbrëmjen e sotme për të pritur Izraelin në ndeshjen hapëse të Ligës së Kombeve, një kompeticion që është mjaft i rëndësishëm nëse kuqezinjtë arrijnë të kualifikohen për më tej.

Jo vetëm kaq, por të besuarit e Christian Panucci-t duhet të hedhin pas krahëve eksperimentet dhe rezultatet e testeve të zhvilluara në muajt e shkuar.

Tashmë duhet të jetë një skuadër e kompletuar për teknikun italian, i cili ka provuar të bëjë një sërë ndryshimesh që do t’i shohim sot më qartë në orën 20:45.

Kuqezinjtë për këtë përballje vijnë si favoritë. Kompanitë e bastevel e favorizojnë fitoren e Shqipërisë. 2.23 është koeficienti për fitoren e kuqezinjve, ndërsa izraelitët janë më pak favoritë dhe kuotohen me 3.71 përkundër koeficientit 3.02 që është parashikuar për barazimin mes dy skuadrave.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *