VIDEO: Luaneshat bëhen bashkë, sulmojnë luanin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti kur një grup prej nëntë luaneshash tentojnë ta mbysnin një luan. 

Vizitorët kanë mbetur të habitur, kur panë ato teksa e kafshonin dhe e tërhiqnin zvarrë. 

Mirëpo, aksioni i tyre u ndërpre nga mirëmbajtësit e kopshti zoologjik, që iu hodhën sipër pluhur për ta liruar luanin. 

Pamjet u filmuan në një rezervat kafshësh në West Midlands të Anglisë. (TemA) 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO: Luaneshat bëhen bashkë, sulmojnë luanin”

  1. Naim Lumani32 says:

    Edhe lali Eri qe kini per zemer ju te TemA me bythen e tij i ka mare postet, apo kujtoni se duke qene kryetar bashkie ne Tirone eshte gjeni dhe i diplomuar ne universitetet e botes, jo o gazetare ne ato te bythes jo shkolles se botes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *