FOTOT: E kapën duke kryer marrëdhënie seksuale me nxënësin 15-vjeçar, 8 vjet burg për mësuesen

Rastet e mësueseve që kryejnë marrëdhënie seksuale me nxënësit shtohen çdo ditë e më shumë.

Michelle Schiffer nga Teksasi është dënuar me 8 vite burg pasi u kap duke kryer seks me një student 15 vjeç.

Ajo punonte si mësuese historie në gjimnazin Cypress Springs dhe kreu marrëdhënie dy herë në vitin 2017.

Në një rast, ajo u takua me studentin dhe më pas shkuan në shtëpi për të folur si miq. Ditën tjetër, 24-vjeçarja e ftoi studentin në një park ku konsumuan lëndë narkotike kanabis dhe më pas kryen seks në makinë.

12 komente në “FOTOT: E kapën duke kryer marrëdhënie seksuale me nxënësin 15-vjeçar, 8 vjet burg për mësuesen”

 1. Moni says:

  Kaq ishte dhe Macron kur ja hipi Brigittes por ajo nik perfundoi ne burg.

  1. Likja says:

   macrroni ishte i virgjer
   kur e palloj Zysha
   pastaj France nuk eshte Amerike
   atje lejohet sex pakufij
   Free qejf 🙂

 2. Jo per gje... says:

  8 vite burg per kete gje? Cmenduri! Kjo nuk eshte drejtesi.

 3. nqs sexi nuk asht krye ne or t’msimit ,
  shka pa don ktue tentakula e ligjit ?!
  ajo asht e lir ,qi pas msimi ta baj me kan t’ja doj

  Dashnia ne Rrezik popll !
  ngrihuni ne Rrevolta t’peshtojme gjan mat’bukur ne jete Dashnin e Lire .
  A pa don ne ba dashni n’kafaz oj lig o matrapaz
  te ligjit ,qi ja fusni tan atij poplli si ta doni .
  yyyyy

  1. Ermal berati says:

   Nuk eshte denuar per dashuri por per sex me minorene o skipetar

 4. faro says:

  E shkreta goc!!!!
  I ka mesuar cunit jo vetem lenden e historise, por edhe nje “arme” sh te fuqishme per jeten.
  Tani mbeti edhe cuni me gisht ne goje. Nuk i mbetet gje tjeter vec te shkoj ti sherbej ne burg ai, tashme mesueses, me “lenden”qe i edukoi.
  Por kujdes!
  Kur ti vije mosha qe ia lejon ligji.

 5. ME EMER says:

  .. moni ata qeverisin planetin , ata na bejne dhe ne ” te lumtur “..! por flama ka ” ngordhur ” , nuk i ha ..!

 6. Gzimo says:

  Si nuk na qelloi nje mesuese keshtu edhe ne, po kishim ca plaka shurra te lodhura 😉

 7. 17nentori says:

  Po te ishte mesuesi 24 dhe nxenesja 15 do te bija dakord por kur djalka eshte 15, nuk ka qene ai ndonje viktime dhe aq e madhe. Ne fakt vetem konfidenca i eshte rritur dhe sta merr mendja qe ka pasur ndonje dem te pariparueshem!!!
  Ligji ligj dhe shteti Maliq ne Amerik!

 8. E says:

  Po ta kishte bere nje mesues mashkull kete sa vjet do hante ?

 9. K. M. Tusi says:

  Po perse keshtu moj goce!
  Nuk prite edhe pak?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *