FOTOT: Kim Kardashian ‘kryqëzohet’ nga fansat për fotot me bikini: Ke probleme me barkun, je mplakur

Kim Kardashian është gjthmonë aktive në Instagram me postime të ndryshme, kryesisht nga ato ‘hot’.

Por ditën e sotme fansat i janë kundërvënë keq pasi publikoi disa foto me bikini në ngjyrë neoni.

Mesa duket të gjithë vunë re barkun e saj. Stomaku i sheshtë dhe beli i hollë aq sa disa fansa i ka frikësuar kanë qenë detajet që nuk i shpëtuan askujt.

Disa arritën deri në atë pikë sa e pyetën hapur nëse ha ushqim, apo jo. Ndërkohë të tjerë i thoshin se është mplakur.

Por Kim “nuk e vë ujin në zjarr” dhe duket shumë krenare për trupin e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *