FOTOT/ “Koha për të fjetur”, nga ironia me përgjumjen politike të Bashës, tek humori me vendimet e Ramës: Ja memet më “thumbuese” të javës

Me nisjen e sesionit të ri parlamentar, edhe faqet e njohura të humorit duket se kanë nisur një kapitull të ri të tyre.

Në rrjetet sociale kanë vazhduar të qarkullojnë meme pikante ku ironizohen liderët kryesorë të politikës shqiptare.

Më poshtë në galerinë tonë virtuale do të mund të njiheni me disa prej memeve më pikante.

Hidhini një sy, koha për të qeshur me… politikën. (TemA)

4 komente në “FOTOT/ “Koha për të fjetur”, nga ironia me përgjumjen politike të Bashës, tek humori me vendimet e Ramës: Ja memet më “thumbuese” të javës”

 1. Kalec Dega says:

  Ti merrni te kecen majmunit! Ma shume respekt per majmunin, o milet.E dini ju qe ne kete bote per majmunin tregohet me shume vemendje, kujdes dhe dashuri?

   1. Dervish Kamberi says:

    Mos valle te hapet interneti me vonese dhe nuk ke arritur akoma te foto 2, ku Rama krahasohet me nje majmun.

 2. Komentuesi says:

  Foto Nr 12 eshte me bukura dhe me domethensja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *