FOTOT/ Moderatorja shqiptare sherr me kolegen italiane: Le nam! Ngele lakuriq, ç’do të thotë çuni kur të të shohë pozat

Modelja dhe prezantuesja e njohur italiane, Belen Rodriguez, është shumë e famshme dhe publikon vazhdimisht foto provokuese, shpeshherë lakuriq.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe përpara disa orësh, ku ka publikuar një foto komplet nudo, teksa pozonte në mes të natyrës pa rroba.

Por në këtë foto nuk ka munguar komenti i gazetares së njohur shqiptare, Aulona Mustës, e cila ka reaguar ndaj zhveshjes së Belenit, duke e kritikuar atë dhe i ka përmendur faktin që është mama.

“Ngele lakuriq mi goce! Le nam! Ca do të thotë çuni, kur të të shohë fotot? Je dhe nënë ti! Pff”, i ka thënë Aulona asaj, duke ironizuar kështu edhe njerëzit që e kritikojnë shpesh atë kur publikon foto me bikini.

7 komente në “FOTOT/ Moderatorja shqiptare sherr me kolegen italiane: Le nam! Ngele lakuriq, ç’do të thotë çuni kur të të shohë pozat”

 1. Goca e Tushes says:

  Kjo “goca” jonë harron që Belen e ka punë dhe profesion zhveshjen, për këtë paguhet, ishte pa ATO (të linjtat) para ca vitesh në SanRemo. Goca e mamit, si nuk paska parë që ka sa të duash moderatore apo velina venalije që i harrojnë ATO në shtëpi, (që nuk i paragjykoj), pse po grricet me Belen, apo që të tërheqë ca vëmendje.

 2. Aulona ka kaluar Frontiere !
  Me ose paGomone kjo s’ka asnji rendesi .

  Un s’do kisha asigjo kunder zhveshjes se ktyne bukurive ,
  qi o gjynah ,me i mbulu ,thjeshte sepse jame per lirin e pasionit 🙂

  Si mundet mos t’kapi ai mall , ne ate Dete ,
  kur shef ate Stil si e ka ngrit nalt Modelen i dashtuni .

  (Mos na e shemtoni kte Bote nashi me NGACMIME pretendime moralistesh
  o qejfi ,qe ja don , pa zhvishet
  ue !

 3. Kombi says:

  NUK KA TE DREJTE ASKUSHI ,TE DIKTOJ DESHIRAT E TJETRIT!! !!!

 4. Belena says:

  Ate qe do thotë edhe i joti, kur te rritet dhe te zbuloje qe nuk ke lene hu taleban pa thyer.

 5. yes_man says:

  Po pse o zot…..Aulona Musta sente si bajge para kesaj Argjentinases

 6. Komentuesi says:

  Mire ja ka thene Aulona,por a marin vesh prostitutat si Belen e Maria De Filipit.

 7. ehhh says:

  moj aulona, Po kur yt bir te mesoje qe ti vjedh neper butiqet dhe librarit e tiranes….

Lini një Përgjigje te yes_man Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *