FOTOT: Rihanna ka festë, surprizë 64.3 milionë ndjekësve në Instagram

Rihanna ka investuar jo vetëm në muzikë ku ka një sukses të jashtëzakonshëm por edhe në botën e biznesit.

Dhe ylli botëror festoi 1-vjetorin e hapjes së komzmetikës së saj Fenty beauty.

këngëtarja ka postuar një video ku feston përvjetorin e linjës së saj me 64.3 milionë ndjekësit e saj.

Ajo solli produkte të reja për të festuar.

Fenty Beauty ka tërhequr shumë blerës për shkak të gamës së larmishme të hijve dhe ngjyrave për të gjitha tonet e lëkurës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *