FOTOT: “Rita Ora kthehet në shtëpi”, ble shtëpi të re në Prishtinë

Ylli botëror i muzikës pop, Rita Ora, ka investuar në vendlindje, në blerjen e një banese private.

Lajmin e ka konfirmuar vetë babai i këngëtares, Besnik Sahatçiu, i cili ka postuar fotografi në një postim, me një përshkrim që konfirmon blerjen e shtëpisë.

“Të lumtur për shtëpinë tonë të re në vendlindjen tonë në Prishtinë”, u shpreh babai i Ritës në postimin e tij në Facebook.

Familja Ora ishte zhvendosur nga Kosova në vitet e vështira të 90-tave, duke emigruar në Britani të Madhe.

2 komente në “FOTOT: “Rita Ora kthehet në shtëpi”, ble shtëpi të re në Prishtinë”

  1. suoer star o …
    ta honsha “loqken” Rita 😉
    se pom’heq petllen me kto poza

  2. Gazetë që ta shpif says:

    Çfarë shtëpije e mrekullueshme! Sa pamje e bukur nga veranda e shtëpisë! Sidomos guzhina të lë mbresa të veçanta, tavolina e rëndë dhe karriget po ashtu të veshura me lëkurë të shndritshme i japin hijeshi gjithçkaje dhe të shtojnë oreksin për të ngrënë çdo gjë të servirur. Salla e ndenjies e kompletuar me shumë shije dhe finesë të rrallë. Lëre pastaj lëndina që rrethon këtë shtëpi krejt të veçantë, të denjë për vlerat e kësaj këngëtare brilante…..
    A ju pjerdhsha në mashtrimin që bëni, o tema! Si nuk ju vjen turp, që për disa klikime sajoni paturpsi të tillë. Kur flet për shtëpi, si është e mundur të mos e shoqërosh lajmin me asnjë pamje nga shtëpia?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *