VIDEO/ Rama viziton familjen në varfëri ekstreme: S’kam asnjë koment për çfarë do shihni

Kryeministri Edi Rama ka vizituar një familje e cila gjendet në varfëri ekstreme.

Kryefamiljari i tregon shefit të qeverisë një pjesë të vështirësive në të përditshmen e tyre.

Pasi sheh gjendjen, Rama i premton se do përpiqet që t’i sigurojë një banesë dhe të punësojë djemtë e tij. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...