Zhdukja misterioze e dy të rinjve në Vlorë, flasin prindërit: Kemi 2 muaj pa kontakt

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dy të rinj rezultojnë të zhdukur prej dy muajsh ne qytetin bregdetar të Vlorës, por lajmi është bërë publik sot.

Denoncimi në polici është bërë nga prindërit e dy të rinjve të cilët thonë se prej dy muajsh nuk kanë asnjë kontakt me fëmijët e tyre.

Mësohet se dy të zhdukurit janë Ervis Troqe dhe Albano Xhaferri të cilët ishin shokë me njëri-tjetrin. Ervis Troqe është zhdukur disa ditë pas Albano Xhaferrit.

Prindërit i bëjnë apel policisë që të gjejë dy djemtë, pasi nuk e dinë fatin e tyre.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Zhdukja misterioze e dy të rinjve në Vlorë, flasin prindërit: Kemi 2 muaj pa kontakt”

  1. Kalec Dega says:

    Mos u merakos -sni, ata kane marre rrugen e kurbetit dhe nuk priten per trenat e Rames dhe autobuzat urban elektrik te Lali Erit. Te jene mire dhe ti shkoje mbare! Me cudit se jane dhe nga Vlora , te kene tradhetuar vatanin valle?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *