Zhdukja misterioze e dy të rinjve në Vlorë, flasin prindërit: Kemi 2 muaj pa kontakt

Dy të rinj rezultojnë të zhdukur prej dy muajsh ne qytetin bregdetar të Vlorës, por lajmi është bërë publik sot.

Denoncimi në polici është bërë nga prindërit e dy të rinjve të cilët thonë se prej dy muajsh nuk kanë asnjë kontakt me fëmijët e tyre.

Mësohet se dy të zhdukurit janë Ervis Troqe dhe Albano Xhaferri të cilët ishin shokë me njëri-tjetrin. Ervis Troqe është zhdukur disa ditë pas Albano Xhaferrit.

Prindërit i bëjnë apel policisë që të gjejë dy djemtë, pasi nuk e dinë fatin e tyre.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...