Berisha në versionin stilist, pasi ‘zgjidhi’ hallet e Shqipërisë dhe Kosovës merret me kollarot e Ramës: Dolën në treg, kushtojnë 1 mijë euro…

Sali Berisha ka bërë publik një mesazh që i ka ardhur nga një qytetar i cili shkruan se Edi Rama ka nxjerrë në shitje kravata të dizajnuara prej tij.

Kallam Deshtaku me dyqan per shitjen e kravatave qe prodhon vet!!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Dyqani eshte ne tek shtat xhuxhat ne rrugen e Elbasanit.

Kravatat jo vetem qenkan te Rames, por cmimi i tyre fillon 150€ deri 1000 dhe i Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Ramadetyrokan gjihte deputetet e drejtoret e rilindjes te blejne aty per vete dhe dhurata.

Se mbajtja e nje kravate te dizenjuar nga lideri suprem tregon status!!!

Te fotoja e pare poshte eshte dizenji Edi Rama”, publikon Berisha mesazhin e qytetarit.

Keshtu, Berisha pasi “zgjidhi” hallet e Shqiperise dhe te Kosoves, tashme ka kaluar ne variantin “stilist”, duke u marre me kollarot e kryeministvrit Edi Rama.

10 komente në “Berisha në versionin stilist, pasi ‘zgjidhi’ hallet e Shqipërisë dhe Kosovës merret me kollarot e Ramës: Dolën në treg, kushtojnë 1 mijë euro…”

 1. rroku says:

  E mor derr moku kur flet dhe ti per kollare qe akoma ske mesu me e lidh por ta lidh komshiu….
  Ai burre ka shkalluar
  E lidh gruan kemb e duar
  Por ce do qe burre ziut
  Kollaren ja lidh komshiu…
  …….. Ky eshte Sali maloku

 2. agim says:

  JU lutemi mos na prishni komentin.
  Edhe shkrimi edhe ai qe ka postuar duken se jane rrote kari.
  Kujt i hyn ne pune e kujt eshte dizenjo apo cmimi,kuh k para blen kollare,kush nuk ka rri dhee pa kanatjere,kohe e lire

 3. nezirja says:

  IK OR SALI IK MOR KRIMINEL I SHQIPTAREVE,,,,TI DUHEJ TE ISHE GJA NE BURG,,,,,.////

 4. Zagar Qarri says:

  $1000 ja shet Armina breket Liries tende o Salikari.
  Po ta ben pasurine rrush e kumbulla e breke kurva e djalit kurvë qe ke
  Ketu do lash gjynahet ti Salikari

  Te ngrihemi ti djegim vilat Salihut, Like kokelopes, Lulit qe qesh etj.

 5. Johani says:

  Nuk i ka mbetur gje te gjorit veq te merret le kravatat e Rames,po meqe si qdo here sali zeza ja fut kot si kau peles sepse aty nuk shifet asgje e Rames,une do ti sugjeroja qe te merre me breket e Rames,te pakten ketu do ti binde te gjithe pasi ua di eren,pasi ka vite qe sali berisha i kape pordhat e Rames dhe i koleksionon bashke me lulin dhe stafin e tij,me disa nga to salijani ushqen peshkun dhe pas qdo tubimi popullor me 17 veta gjithsej, bile salijani kishte telashe me peshkun se ishte hamshor dhe i pereihej te grida i ka kerkuar nishanit ta tredhe,meqe nishani nuk gjeti dot haletet e peshkut vendosi ta tredhi salijanin r keshtu shpetoi peshku pa u dhunuar edhe pse sali betisha e kishte pikasur ti hipte!

 6. prizem says:

  Po breket e Armines sa e kane cmimin?

 7. Shaba says:

  Po beji dhe ti o sali c’te keqe ka?! Kush ka para le ti blej! O te qifsha budallan po ti je larg atij vite drite. O kerme qe spaska nje mortje te haj te shpetojm njeher e mire

 8. Komentuesi says:

  Kollarja e Edi Rames te shqetesoka ty Sali Matufi?

 9. ME EMER says:

  .. SALI , SHUME MIRE BEN ME KETO INFORMIME , POR PER MUA PERSONALISHT NUK KANE INTERES , PASI UNE DHE KUR U MARTOVA , KOLLARON E VURA NE MOMENTIN KUR HYRA NE TAKSI PER TE MARRE NUSEN DHE E HOQA NE MOMENTIN KUR U KETHEVA ME NUSEN , SAPO ZBRITA NGA TAKSIA ..!.. QE TE JEM PLOTESISHT I SAKTE , KAM VENE KOLLARE KUR LUANIM NJE PJESE TEATRALE ME REGJIZOR SOTIRAQ BRATKON , NUK ME KUJTOHET TITULLI , POR UNR LUAJA ROLIN E AJETIT , TE NJE KUESLINGU TE POSHTER DHE PATJETER DUHEJ KOLLARO ..! KETO TI THEM TE MOS KUJTOSH SE KE TE BESH ME “FSHATAR TE TRASHE ..! GJITHASHTU SE ME KUJTUA , KUR ISHA NE MATURE , VITI 73 , GJITHASHTU KAM LUAJTUR TEATER NJE DRAME E KUJTIM SPAIVOGLIT , ME TITULL “NJE SHOK I KLASES SONE “, ME NIVEL TE LARTE ARTISTIK, ME REGJIZOR DHIMITER ORGOCKEN , ME SHUME SUKSES , POR PER FAT TE KEQ NUK DHAME SHUME CFAQE , PASI DRAMA U QUAJT “E PA PERSHTATESHME “NGA ORGANET LART ..! BESOJ SE NE ATE KOHE JU ISHIT SEKRETAR PARTIE, PRA KOMUNIST I RRADHEVE TE PARA ..! TE FUNDIT , RAMA NUK MUND TI DETYROJE NJEREZIT TE BLENI KOLLARO , NE KUSHTET E E EKONOMISE SE TREGUT ..!.. PO NUK E DO , MOS BLI KOLLARE TI DHE PARTIA JOTE SE BASHKU ME ATO TE TJERA QE PERBEJNE OPOZITEN , SI MONA , DODA , ETJ .QE TA FALIMENTOSH, PRAKTIKA KETO SHUME TE NJOHURA NE EKONOMINE E TREGUT KU NA FUTE , PER TE CILEN KE “MERITE “TE VECANTE ..!

 10. ma mire malok e burre si Sala, se sa peder si edie rama e spartake ngjala.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *