FOTOT: Bella Hadid tregon linjat perfekte

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Bella Hadid jo më kot është një modelet më famshme dhe më të kërkuara në botë.

Supermodelja 21 vjeçare karakterizohet për shtatin e lartë dhe linjat thuajse perfekte.

Bukuroshja brune së fundmi ka marrë pjesë në eventin prestigjioz që ka mbajtur Harper’s Bazaar.

Veshur transparente, ajo duket fantastike teksa ka vënë në pah belin e hollë dhe gjoksin. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: Bella Hadid tregon linjat perfekte”

  1. says:

    E nxjerr fëmijën pa césarienne dhe me ndihmën e askujt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *