FOTOT: E përzunë nga agjensia prej formave të bëshme, modelja u mbyll gojën të gjithëve me këto poza seksi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Iskra Lawrence është modelja që refuzon të përdorë editime për të fshehur celulitin apo kofshët e gjera sa herë bën sete fotografike.

Ajo ndihet shumë e lumtur me trupin e saj dhe e tregon në postimet që bën në rrjete sociale. Iskra u përzu nga agjencia e modelingut për shkak të përmasave të mëdha, prandaj punoi fort për të patur një trup të mirë.

Tani është kthyer në një bjonde bukuroshe më forma të bëshme që pëlqehet shumë. Në këtë mënyrë, Iskra i vërtetoi agjensisë së vjetër se ia doli të ketë sukses pa ndihmën e tyre.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT: E përzunë nga agjensia prej formave të bëshme, modelja u mbyll gojën të gjithëve me këto poza seksi”

  1. Gazep Dapi says:

    Dordumuz…!!!

  2. Jimi says:

    70 foto!? Si pak keni ekspozuar ? Qe ne ta kuptojme mir se c’pune kolosale ka bere modelja, duhej ekspozuar i gjithe seti fotografik isaj ne vite !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *