Thaçi kundër qytetarëve që nuk lejuan Vuçiçin: Bllokimi i rrugëve nuk na ndihmon

Presidenti i Republikës së Kosovës Hashim Thaçi, ka reaguar në lidhje me protestat që qyetarët e Kosovës po zhvillohen në Drenicë kundër kalimit të presidetit  Aleksandër Vuçiç për në Banjë. Në një reagim në Facebook, Tahçi shkruan se i mirëkupton qytetarët, por protestat dhe bllokimet e rrugëve nuk ndihmojnë në asgjë. Reagimi i plotë Qeveria … Continue reading Thaçi kundër qytetarëve që nuk lejuan Vuçiçin: Bllokimi i rrugëve nuk na ndihmon