“The Guardian” publikon FOTOT e javës: Nga jeta në Pyongyang, tek protestat në Gaza dhe zjarri në Rio

Jeta e përditshme në Pyongyang, protestat në Gaza, zjarri në muzeun Kombëtar në Rio dhe shfaqja e Colin Kaepernick në Nju Jork – këto janë disa prej ngjarjeve të përfshira në përmbledhjen e 20 fotografive më të mira të javës nga britanikja prestigjioze “The Guardian”.

Shkrepjet vijnë në këtë përmbledhje nga foto-reporterët më të mirë të botës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *