VIDEO: Njihuni me shqiptarin që prodhon 10.000 kg kivi në Libohovë: Ju tregoj sekretin

Fatmir Breçani është një fermer në Libohovë që pas dhjetë vitesh përpjekje arriti të kultivojë me sukses frutin e kivit në Shqipëri.

Ai thotë se u njoh për herë të parë me bimën që prodhon frutin ekzotik në një farmaci bujqësore në Greqi.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO: Njihuni me shqiptarin që prodhon 10.000 kg kivi në Libohovë: Ju tregoj sekretin”

 1. Bravo ,
  kultivoni fruta e perime
  te Botes qe i pershtatet Klima Shqiptare .
  sidmos ato qe ka ne Itali qe jane pothuaj te ngjashme me Shqiptare.

 2. Rezart says:

  BRAVO ,,, SUKSESE TE METEJSHME,,,KEMI NJE KLIME TE MREKULLUESHME,,,…,////

 3. mimmo says:

  Fatmir Brecani ! Meriton pergezimet me te sinqerta per kete hap guximtar, dhe teper inteligjent ! ! ! Bravooo ! Fjalet e mira nuk mjaftojne !Rasti i FATMIR BRECANIT , DUHET PERKRAHUR ,REKLAMUAR DHE MBESHTETUR FINANCIARISHT ! ! ! DHE NJIHERE BRAVOOOO ! ! ! PERSHNDETJE !

 4. mimmo says:

  BRAVO ! ! ! RESPEKTE , PERGEZIME ,MBESHTETJE ! ! ! PERSHNDETJE ! ! !

 5. Askushi says:

  Ky mbiemeri Breçani se ç’më thotë, të jetë vallë nga Tropoja!?
  Ruajna o Zot, se edhe kivi do na dalë tropordhjan

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *