VIDEO: Turpërohet Mourinho, rrëzohet para rojeve të sigurisë

Jose Mourinho turpërohet në stadiumin Wembley të Londrës, ku kishte shkuar për të ndjekur ndeshjen “big” të Nations League mes Anglisë dhe Spanjës.

Teksa po tentonte të kapërcente litarët e zonës së sigurisë, u pengua duke u rrëzuar në tokë.

Gjithsesi, këtë moment të sikletshëm e kaloi me një buzëqeshje të lehtë.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO: Turpërohet Mourinho, rrëzohet para rojeve të sigurisë”

  1. Albani says:

    Nuk eshte turp te rrezohesh o gomar,gazetar pa emer.

  2. Albani says:

    Nuk eshte turp te rrezohesh o gomar,gazetar pa emer.tup nuk ke ti qe je gomar,do te kete Murinjo qe u rrezua?

  3. Plaku Xhuxhumaku says:

    E perse na qeka kaq turp? Se mos nxorri bythen, apo cicat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *