FOTO LAJM: Bujar Nishani, i braktisur dhe i vetëm, ndërsa vazhdon vizitat e tij nëpër spitale

Bujar Nishani është fotografuar i vetëm më aeroportin “Ataturk”, ndërsa ndodhej në Turqi për t’u vizituar për problemet e tij shëndetësore, të cilat e përndjekin që nga koha kur ishte president.

Ajo që shihet nga foto, është fakti që atë nuk e shoqëron askush për vizitën e tij në spital.

Madje as gruaja apo ndonjë nga fëmijët e tij.

Një pamje jo e këndshme kjo, për një ish-president, i cili kohët e fundit përveç problemeve shëndetësore, duhet të përballet edhe me procese gjyqësore, pasi është paditur nga trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi.

Ai i kërkon 100 mijë euro dëmshpërblim për fyerje.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

21 komente në “FOTO LAJM: Bujar Nishani, i braktisur dhe i vetëm, ndërsa vazhdon vizitat e tij nëpër spitale”

 1. Fatos says:

  Ju jeni shkërdhata që talleni me të sëmurët. Ju rëntë juve kusuri i tij.

  1. Spektatori says:

   Fatos e mban mend si sulmonte Nishani Dritan Priftin kur u semure?

   1. Fatos says:

    Edhe çfarë pastaj? Të shajmë sepse na shajnë? Kështu vetëm urrejtje, kaos, dhunë ka, dhe media duhet të mos kontribuojë sepse ka përgjegjësi morale dhe shoqërore të madhe. Ju skeni po deshët personin për paaftësinë morale, politikë, profesionale por jo atë fizike. Ka një limit.

  2. Aleanca Shqup-leshedhi says:

   Ti je nje dobic I ketij sakati te ndyre qe e vuri drejtesi e nen thundren barbarit Sali. Most u bej merak see nuk e gjen let qelbesire. Nuk bjen rrufeja ne hale.

 2. korçari says:

  LIGESIA qendron gjithmone vetem pasi nuk ka b/udhetare ose mbase VETEMINE.

 3. Vizioner says:

  Lafarak burre.

 4. Tir says:

  Limon i shtrydhur, por ky as limon nuk ka qene ndonjehere, mbeti rigon tere kohes ky palo president.

 5. On says:

  Normal jeni mesuar me cartera ju te Fuges…. Per Nishanin nuk kam ndonje respekt sense per mua vetem Moisiu e meriton titullin President. …por jo deri ne kete pike.

 6. undefined says:

  Prandaj jeni kazan ju gazetaret. Abuzoni shume vetem per te bere lajm.

 7. #varijanullen says:

  Do kene shkuar ne nevojtore shoqerusit…….Per mendimin tim Jari e meriton te Kete kryetar i PD. Ka me shume energji dhe diapazon per opozite…

 8. tjetri says:

  ja te dali te mbledh ndonji kanoçe aty rrotull, besoj ka kazane edhe ne aeroportin e stambollit.

 9. PENSIONISTE PARA KOHE says:

  Jo jo jo, mos e manipuloni.
  Pas Jarit duket silueta e malinjit Florian Nuri, djali i biresuar i mender me thene
  gazetarit te zerit te popullit, hajdutit Astrit Nuri. Babai biologjik eshte Xhelil Gjoni.
  Keshtu qe nuk eshte vetem. E shoqeron Zymbyli Odetes.
  Ju lutem here tjeter me te vemendshem.
  Ju lutem

 10. Doktori burri pensionistes says:

  Nuk eshte e vertete.
  Ish presidenti ka qene ne Pekin.
  Rrugen e financonte Banka e Shqiperise, nepermjet
  pareve qe marrin aty KOT gruaja e tij dhe gruaja e
  shoqeruesit te tij. Odeta Nishani dhe Alma Marku.
  Kaq per informim.

 11. Ganiu says:

  O miku im Tironc,

  Ne rastin e Jarit rrufeja ne hale ka rene
  se propabilitetin te zgjidhej ndonjehere
  president ky loqja e kishte aq sa propabilitet ka
  te bie rrufeja ne hale.

 12. mergim tari says:

  Po ky nuk eshte Nishani
  Ky burri ne fotografi nuk ka mustaqe.
  Ne radhe te dyte nuk ka kostum. Eshte me nje xhup si mushama dhe duket me teper si pastrues aeroporti sesa si ish president.
  Ne radhe te trete ky nuk kanas çorape. Te jete katandusur Jari deri ne kete derexhe sa mos te veshe as çorape.
  Pastaj ajo tulla mbrapa koke si shume e madhe eshte. Jari nuk e ka patur aq te shemtur tulle.
  Jo joooo, nuk eshte JARI ky, po ben shaka gazetri. Dhe ka nje fare te drejte, se Jari ka kohe qe eshte bere personazh komedie.

 13. BRSS says:

  MBASE VETE NE PIDH TE ROBEVE SHKERDHATA BURRI POSHTER

 14. Aqif says:

  Ky popull vlereson Enver Hoxhen, Edi Ramen dhe Sali Berishen.
  Per njerez qytetare si Nishani ska vend per respekt.
  Po rrini te qete. Se mbas Hoxhes,Berishes e Rames nxjerr sa te duash ky popull. Keto i duhen atij.
  Pa si Mejdani e Nishani ketij populli te lashte si duhen gjekundi.
  Gjithsesi turp te keni, ndyresira qe merreni me nje njeri te nje familjeje te nderuar si Nishani.
  Shikoni familjet tuaja dhe beni krahasim.

 15. mark says:

  fotografi per Gines, bravo

 16. Ivan i madh says:

  Si la popullin vete kur ishte ne azilen presidence per hater te kriminel Berishes ashtu do mbetet e vete kudo që te jete e te shkoje. Se ate e urejne njerezit e tij per idiotesirat që shprehte e vepronte si qen i bindur nen urdhrat e padronit Berisha e jo populli që sdo tja shohe syte ketij mostre bastarde. Tani as Veri llapa sja var se i vjen ndot te shoqerohet me te se te pakten ka pak krenari buri.

 17. Dunavatasi i vjeter says:

  O Z. Aqif per kulture po te them se ky person nuk ka asnje lidhje me mbiemrin e nderuar Nishani.Mbiemri i tij origjinal eshte Mehmeti (Bujar Mehmeti)…Por “si padashje ka pervehtesuar” kete mbiemer per ta perdorur….Nuk ka lidhje fare me Gjirokastren tone , …thone qe eshte Cam….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *