FOTOT: Cristiano Ronaldo? Të gjithë sytë i kanë tek e dashura e tij

Portugalia e tij do të luajë këtë mbrëmje me Italinë, por Cristiano Ronaldo ka vendosur që këtë radhë të mos luajë për Kombëtaren, për t’u stërvitur dhe për t’u ambientuar sa më mirë me klubin e tij të ri, Juventusin.

Pas disa stërvitjeve të lodhshme, ai dhe lojtarët e tjerë janë lënë tre ditë pushim, të cilat përfundojnë sot, dhe Ronaldo i ka shfrytëzuar në maksimum ato.

Ai ka qenë fillimisht në Monte Carlo dhe më pas në Saint Tropez.

Por, gjithë vëmendja e paparëcëve në fakt është përqendruar tek e dashura e tij super seksi, 24-vjeçarja Georgina.(TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *