FOTOT: Emily Ratajkowski i heq që të gjitha për… parfumin

Ajo është një modele shumë e preferuar nga kompanitë e mëdha për reklamimin e produkteve të tyre. 

Dhe së fundmi Emily Ratajkowski ka realizuar një video për fushatën e re të reklamës së parfumit të Paco Robanne. 

27-vjeçarja shfaqet me një fustan argjend të kësaj firme të cilën e heq pjesë pjesë me anë të zinxhirëve, për të mbërritur më pas te reklamimi i parfumit. (TemA) 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *