Kreshnik Spahiu tallet me Bashën e Berishën: Ju lutem m’thoni, a filloi Revolucioni që premtoi PD në shtator? Apo do jetë në 2019

Kreshnik Spahiu, ish aleati i Bashës që u la jashtë listave të përbashkëta më PD në zgjedhjet e 25 qershorit të vitit të kaluar tallet me liderin e PD dhe ish kryeministrin.

Duke risjellë në kujtesë deklaratën e Bashës dhe të Berishës se në shtator do të ketë revolucion për nxjerrjen e Ramës nga zyra e kryeministrit, Spahiu pyet nëse filloi revolucioni.

Ish kreu i AK shkruan në një postim në rrjetin social, se nuk është shumë i qartë, nëse bëhej fjalë për shtatorin e këtij viti, apo per atë të vitit të ardhshëm.

“Ju lutem m’thoni, a filloi Revolucioni që premtoi PD në shtator? Apo do jetë në 2019”, shkruan me ironi Kreshnik Spahiu.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Kreshnik Spahiu tallet me Bashën e Berishën: Ju lutem m’thoni, a filloi Revolucioni që premtoi PD në shtator? Apo do jetë në 2019”

 1. kuq e zi says:

  Do ta maresh vesh kur te te zjeje b……tende dhe familjareve te tu o zgjebs. Por ti e ke kollaj se me pushken e pare ja mbath ne ishujt e paqesorit me parate e vjedhura kur ishe n/ kryetari KLD.

 2. Kalec Dega says:

  Si shpjegohet qe simboli i “shqiponjes” u shpik nga nje Islamist shqipfoles dhe jo nga partizanet dhe komunistet e Enverit qe ishin ‘patriotat’ e vertete.

  Mos valle i lindi kjo ide kur falej ne xhami me duar te kryqezuara ….per tu bindur shikoni lutjet/faljet e shiave/suniteve ne pergjithesi…ketu eshte nje vidjo:

 3. "BOHOTINA" says:

  Ky zgjeps o i nderuari “Kuq e Zi” qe komenton me lart, kur ishte nenkryetar i KLD th shprehimisht: “Gjyqin e fioton ai qe paguan me shume!”. E kupton se ç’ i beri ky sistemit te poshter gjyqesor…?

Lini një Përgjigje te Kalec Dega Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *