Rama poston videon, flet për vitin e thellimit të kthesës historike: Tekstet shkollore nga Oxford, Cambridge…

Diten e pare te javes kryeministri Rama e ka nisur me nje lajm te mire per arsimin dhe per nxenesit, qe tashme, do te kene ne duar tekste nga shtëpitë më prestigjioze botuese si Pearson, Oxford dhe Cambridge.

Mesazhi i Rames:

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë dëshmi se si krahas LIBRAVE SHKOLLORË FALAS për 190 mijë fëmijë, tekstet e reja të shkollës nga shtëpitë më prestigjioze botuese si Pearson, Oxford dhe Cambridge do ta bëjnë këtë vit të ri shkollor, vitin e thellimit të kthesës historike, që kemi nisur në arsimin shqiptar, ju uroj një javë të mbarë 📚✍🏻👍

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *