VIDEO e tmerrshme: I riu rreh brutalisht një grua

Ky është momenti i tmerrshëm kur një i ri godet brutalisht në fytyrë një nënë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si i riu kap për fyti gruan dhe në mënyrë të përsëritur e godet me grushte në fytyrë. 

Është dashur ndërhyrja e disa të rinjve të tjerë që agresori të largohej. 

Incidenti besohet të jetë filmuar në Leicester. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO e tmerrshme: I riu rreh brutalisht një grua”

  1. fieraku4u says:

    KY KOKE CEPI NE KAMER QE PO RREH ATE VAJZEN, DUKE SI ALBANEZ OSE BALLKANAS…

  2. Genti35 says:

    Ooo sa i fort ky. Ky plere do bej me keq se kjo per tu mbrojtur ne burg kur ti hyjne te burgosurit ne drru.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *