VIDEO e tmerrshme: I riu rreh brutalisht një grua

Ky është momenti i tmerrshëm kur një i ri godet brutalisht në fytyrë një nënë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si i riu kap për fyti gruan dhe në mënyrë të përsëritur e godet me grushte në fytyrë. 

Është dashur ndërhyrja e disa të rinjve të tjerë që agresori të largohej. 

Incidenti besohet të jetë filmuar në Leicester. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...