VIDEO qesharake: I riu freskohet në një gropë me ujë në… rrugë

Një i riu ka gjetur një mënyrë mjaft qesharake se sit ë freskohet në këto ditë të nxehta. 

Ai ka marrë një birrë dhe është futur në një gropë me ujë që gjendej në rrugë . 

Hidhini një sy videos së më poshtme dhe ju sigurojmë se do të shkriheni së qeshuri.(TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO qesharake: I riu freskohet në një gropë me ujë në… rrugë”

  1. Malo Sori says:

    Kush tha se zezaket dhe jevgjit nuk kan kultur e nuk lahen?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *