VIDEO tronditëse: Demi bën për spital 54 vjeçarin, e godet papushim me brirë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një burrë ka mbetur me lëndime serioze pasi u sulmua nga një dem gjatë një feste në Spanjë. 

54-vjeçari, I njohur vetëm me inicialet J.G, siç bëjnë të ditur mediat lokale pësoi plagë në krahun e tij, gjoksin dhe në fund shpinë , pasi u mbështet në një gardh nga demi I cili vazhdonte ta godiste me brirë. 

J.G iu nënshtrua një operacioni urgjent në një spital në qytetin e Valladolidit ku mbetet në një gjendje shumë serioze për jetën. (TemA) 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO tronditëse: Demi bën për spital 54 vjeçarin, e godet papushim me brirë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *