Tjetër ngjarje e rëndë në Vlorë, vetëvritet një 13-vjeçar

Vlora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë.

Një 13-vjeçar është vetëvrarë pasditen e kësaj të hëne me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Fitore.

Njoftimi nga Policia

Më datë 10.09.2018, rreth orës 16:40, në fshatin Fitore, Vlorë, dyshohet se është vetvrarë aksidentalisht me armë zjarri një djalë i mitur me gjeneralitetet M.A., 13 vjeç.

Në momentin e ngjarjes, fëmija ka qenë vetëm duke luajtur në një godinë ngjitur me banesën, ku dyshohet se është vetëvrarë aksidentalisht me armë zjarri tip Pistoletë TT.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

(TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...