Armina i kërkon Shkëlzenit shtëpinë e ëndrrave

Armina Mevlani ka postuar në Instagram foton e një shtëpie, të cilën ajo e ëndërron.

Dhe poshtë fotos i shkruan Shkëlzenit që t’ja blejë.

“Shtëpia ime e ëndrrave, ta kam thënë gjithmonë-prane liqenit”, shkruan ajo.

Me aq para sa ka bërë Shkëlzeni, nuk është çudi që t’ja blejë.(TemA)

11 komente në “Armina i kërkon Shkëlzenit shtëpinë e ëndrrave”

 1. says:

  Vetëm me sex merret çuni i formuesit të PD-së.

  1. M A R K O says:

   Karmina te blen Ver Llapa ty se Shkerdhenit nuk i punon

 2. pesimisti says:

  Xeni ta blen me gjithe liqen.

 3. Gazi says:

  I ke në Dubai Armina dhe jo një por tre. Dega e dytë e Palmës të krijuar në det.

 4. Lani says:

  Mos e vret menden ta ble bab sala ty nji si te princeshave ka vjedhur plot sali krimineli .edhe ai aziatiku qe e ke per burre ka vjedhur eshte shkepur

 5. K A Z A N I S O C I A L I S T says:

  Vrit veten, qe te shkosh me shpejt ne shtepine e endrrave.

 6. h says:

  Cdo vjedhje dhe parentesi e ka nje fund.
  Nuk e dime se nga njeriu apo zoti.
  Sa me e gjate pritja e ndeshkimit,aq me i tmerrshem fundi.

  1. V says:

   Nuk besohet me, spo u vjen gje as nga njeriu as nga zoti. Po rrojne e po gezojne si ju do zemra.

 7. gjynah more zen sypeshkaqeni,gjynah,po bleja te shkretes se ngeli ne bunker gjithe lageshtir.
  nje dashnore ke ,se ate kusheriren qe u martove e le dhe iku.
  ik kerkoi bab saliut ca miliarda nga florinjte qe i ka dhen iliri me fullanin.
  sa i pa shpirt je more zeni ,tamam sikur jane femijet e gerdecit po sillesh……

 8. 21 says:

  Bleje shpejt, se Saliut po i shuhet kandili dhe kushedi cfare te kane taksur ty dhe Xenit tend!
  Shkerdheju nanen lekeve te shqiptareve edhe per aq dite sa ju kane ngelur, se me vone as kockat nuk do tju a gjejne, si Remzi Hoxhes!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *