E feston në parlamentin anglez, kolegu opozitar i LSI uron deputeten socialiste Kodheli: Gëzuar ditëlindjen Mim!

Deputeten e PS Mimi Kodheli ditëlindja e ka gjetur në Angli, duke mos pasur mundesi te jete me njerezit me te afert te familjes.

Ajo sot ndodhet së bashku me deputetin e LSI, Luan Rama në Angli për të përfaqësuar Kuvendin e Shqipërisë në Seminarin Parlamentar për Ballkanin Perëndimor, organizuar nga Parlamenti i Mbretësisë së bashkuar.

Në një postim në Facebook, Rama ka publikuar foto me Kodhelin ku dhe i ka shprehur urimin e tij për ditëlindje.

“Me kolegen Mimi Kodheli përfaqësojmë Kuvendin e Shqipërisë në Seminarin Parlamentar për Ballkanin Perëndimor, organizuar nga Parlamenti i Mbretësisë së bashkuar.

Edhe një urim:

Gezuar ditëlindjen Mim! Jetë të gjatë e gjithnjë mes të mirash e gezimesh”, shkruan Luan Rama në postimin e tij.

1 komente në “E feston në parlamentin anglez, kolegu opozitar i LSI uron deputeten socialiste Kodheli: Gëzuar ditëlindjen Mim!”

  1. Komentuesi says:

    Per mendimin tim,Luan Rama ka vepruar mire qe e ka uruar Mimi Kodhelin per ditelindjen.Kjo do te thote,se jemi kundershtar por jo armiq.Nuk kame ndonje sipmati per Luanin,por per kete rast e respektoi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *