FOTOT: Këngëtarja e famshme tregon asetet

Nicky Minaj është njëra nga artistet që bënë shumë përshtypje me pamjen, sidomos postimet provokative.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin e ngushtë dhe duket tejet provokuese.

Kurse, gjoksi është pjesa kryesore të cilën ajo e ka ekspozuar duke mos kursyer thuajse asgjë. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *