FOTOT mahnitëse nga dasma të ndryshme: Ja si të bëni fotografi të mrekullueshme

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Fotografitë perfekte janë “ëndrra dhe dëshira” e një çifti të sapo martuar që në mënyrë të tillë të “ngrijnë në kokë” çastet më të lumtura të jetës së tyre. 

Të tilla kanë qenë fotot e çifte që ju do të shikoni më poshtë. 

Këto fotografi mahnitëse tregojnë çiftet duke realizuar dasmat e tyre në destinacione të ndryshme në të gjithë botën. 

Imazhet janë përzgjedhur si pjesë e përzgjedhjes vjetore të “Junebug Wedding” të fotove më të bukura të dasmave në të gjithë botën. 

Ndërsa në konkurs janë dorëzuar rreth 5000 fotografi. (TemA) 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *