FOTOT: Ngjarja tragjike, i riu shqiptar humbet jetën në Athinë bashkë me të dashurën e tij polake

Një aksident i ndodhur të dielën në qendër të Athinës, i ka marrë jetën një të riu shqiptar dhe të dashurës së tij polake.

Viktimat janë Sokol Shkurti, 26 vjeç dhe Veronika Kiueek, 23 vjeç.

Ata kanë qenë duke ecur më këmbë në rrugën “Agiu Meletiu”, kur janë përplasur nga një xhip i zi.

Autori i aksidentit është shpallur në kërkim, pasi nuk ka ndaluar për t’iu dhënë ndihmën e parë viktimave. (TemA)

3 komente në “FOTOT: Ngjarja tragjike, i riu shqiptar humbet jetën në Athinë bashkë me të dashurën e tij polake”

  1. says:

    Greqia si shumë po e kruan me të huajt. (Na kujton princeshen e Anglisë në France.)

  2. JA KAQ says:

    jo me kembe idiot gazetar por ishin me motorr

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *