FOTOT: Ngjarja tragjike, i riu shqiptar humbet jetën në Athinë bashkë me të dashurën e tij polake

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një aksident i ndodhur të dielën në qendër të Athinës, i ka marrë jetën një të riu shqiptar dhe të dashurës së tij polake.

Viktimat janë Sokol Shkurti, 26 vjeç dhe Veronika Kiueek, 23 vjeç.

Ata kanë qenë duke ecur më këmbë në rrugën “Agiu Meletiu”, kur janë përplasur nga një xhip i zi.

Autori i aksidentit është shpallur në kërkim, pasi nuk ka ndaluar për t’iu dhënë ndihmën e parë viktimave. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT: Ngjarja tragjike, i riu shqiptar humbet jetën në Athinë bashkë me të dashurën e tij polake”

  1. says:

    Greqia si shumë po e kruan me të huajt. (Na kujton princeshen e Anglisë në France.)

  2. JA KAQ says:

    jo me kembe idiot gazetar por ishin me motorr

Lini një Përgjigje te JA KAQ Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *