FOTOT: Një 53-vjeçare seksi që e kanë “zili” dhe vajzat e reja

Për Elizabeth Hurley vitet që man mbi supe janë thjeshtë numra. 

Dhe këtë gjë e tregojnë fotot seksi që 53-vjeçarja poston në rrjetet sociale. 

Së fundmi aktorja britanike shpërndau për fansat e saj një foto me kostum plazhi ngjyrë vjollcë, që i nxirrte në pah dekoltenë që do t’ia kishin zili edhe vajzat e reja. (TemA) 

 

1 komente në “FOTOT: Një 53-vjeçare seksi që e kanë “zili” dhe vajzat e reja”

  1. h says:

    Kjo mund ti thote vehtes femer,
    jo si ato burrat me cica qe shilaren kur dalin nga parlamenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *