FOTOT: Olivia tregon format seksi para dasmës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo po përgatitet që të martohet me të fejuarin e saj Alex Bowen përpara familjes, miqve dhe anëtares së Love Island, Caroline Flack këtë të shtunë.

Dhe Olivia Buckland ka treguar fizikun e saj për mrekulli në bikini në Sri Lanka, Maldive.

24 vjeçarja ka publikuar imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet tejet seksi dhe e buzëqeshur. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *