Monika Kryemadhi: Ndërkombëtarët na quajnë shpellarë, po LSI ua ka treguar vendin se nuk tallen dot me ne

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në emisionin “Përballë” në RTSH, që drejtohet nga Lutfi Dervishi, ka sulmuar ndërkombëtarët.

Ajo tha se ata janë përgjegjës për situatën e krijuar në Shqipëri.

Sipas saj, shqiptarët për ndërkombëtarët janë shpellarë.

“Ndërkombëtarët po ndihmojnë në instalimin e diktaturës në Shqipëri. Ka shumë fajtorë, duke filluar nga lobistët që paguhen me taksat e shqiptarëve.

Nuk jemi kalamaj që ndërkombëtarët të tallen me ne, qoftë ambasadorët, qoftë zyrtarët.

Ata i quajnë shqiptarët shpellarë. Por nuk mund të tallen me ne, të pakten me LSI”, tha Kryemadhi.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

19 komente në “Monika Kryemadhi: Ndërkombëtarët na quajnë shpellarë, po LSI ua ka treguar vendin se nuk tallen dot me ne”

 1. Alba says:

  Foli edhe baxhella….degjoni klithmat e Mona Cizmes, gruaja e Like bllokut ose like floririt

 2. 😳😳 says:

  YTTTTTTTTT!!👎👎YT !!😳

 3. Bardhi Tolabi says:

  Po moj baxhelle,nuk tallen dot me ju.Ju I keni xhepat shume te thelle dhe eshte veshtire te arrish deri ne fund te xhepave tuaj.Por vazhdo keshtu se,po e morrri fatin tuaj ne dore populli nuk do mbeteni te gjalle mbi dhe.Lutu te jene nderkombetaret se te pakten burg te VIP-ave keni prej tyre….
  Prandaj lutu per te qene nderkombetare se,huri nga para e mbrapa do ju hyje.Lere mencurine,sepse po te kishit mend do vidhnit si miu,por u treguat lubi te pangopur dhe ju kane dale bythe e “placke” jashte,ju njeh I madh e I vogel…
  Shiko tet shoq apo me mire ish te dashurin Like floririn,i cili duket me I madh se nje 80 vjecar…
  Po ti mbahesh Akoma se ju jep “buke”hajduteve dhe e nxjerr merzine…
  Hajt sa me pare Vetingu per ju por mbas krijimit te SPAK e BKH….

 4. Azio says:

  Nderkombetaret po tallen me ne?
  Jo moj goje hale.
  Ata quajne shpellar ty,tet shoq,Sali e Bashe dhe gjithe injorante re pd dhe la I ose keshe lise.
  Par ju jeni pa edukate,pa respekt e dinjitet.
  Per ju vjedhja,vrasjet,perdorimi I fjaleve te pista dhe rrugaceria jane morali juaj.PLEHRA.

 5. Lennard says:

  Po Permirni nga Frika o Te Korruptuar.Dhe Fajin e Ka VOLTERI Se Keni Surrate Pe Dheri.Race Harbutesh te Panginjur.Keni grabitur Pasurite Publike dhe Tallni Prapanicen me Miletin.Po Pikerisht DAJ SAMI po u vjen me Vetingun.Nuk kini si i shpetoni.

 6. Don Kishoti says:

  Pse c”fare te duket vehtja ty moj baxhelle ti je shpellare biles shume e keqe. Mjere ai qe te ka ty. po ska gje mjafton qe like floririt i vete ne mbremje ne shtepi.

 7. Naim Frasheri says:

  Të Huajt jane Idjoter,ate njohin ,ti sje Shpellare ,Po je Baxhell.

 8. Don says:

  Jam kurioz cfare lloj njerezish mund tu japin voten ketyre monstrave. Keta politikane si kjo baxhella pervecse ja grabiten te gjitha ketij populli jane edhe te trashe nga trute dhe arrogante. Besojne se jane te imunizuar nga forca kushedi se ku. Gjarperi nuk i tregon kurre kembet.

 9. Saimir says:

  Shum faleminderit jeni shum te mire se na quani kokpalar

 10. Saimir says:

  Shum budallenj kto nderkombtaret. Ju quajne shpellare kur ju jeni thjesht ….. Katovicare

 11. Populli qe pret me padurim says:

  Jo moj Mona Nderkombetaret habiten qe ku e gjejne kurajon keta politkane te majmur te flasin si tu vij per mbare kur e dine qe pjesa derrmuese e popullsise i urren ne maksimum,sepse jane ata shkaktare qe e lane kete popull ne varferi ekstreme ,qe detyrohen te marin rruget e botes,sepse vendi i tyre eshte “toke e zanun”..Falendero ata se po ju mori perpara ky popull nuk do gjeni vrime ku te futeni.Eshte me mire te heshtesh,se sa me shume flet,aq me shume urrejtje krijon ne popull.

 12. ham ham ham bushtra e sinanit, ja koka si qeni i stanit dhe iliri ki ki ki as te leshon dhe as te qi. says:

  koteci lsi

 13. zahomat says:

  Ma shpellare se mona e likja une nuk njoh ndonje tjeter. Ata nuk dine dhe as mendojne gje tjeter, vetem si te vjedhin sa me shume keta qytetare.

 14. Po teta Mona, shpellar jemi kur vendosem te votojme ty kryeshpellen….

 15. tomsojeri says:

  Shikoni shikoni cfar niveli ,cfar paftyresie ! O Zot kush drejton ne Shqiperi kto turma dele te zgjebosura , qe ndjekin te tilla plehra hajduterie !!! PO ska nje jav qe ti moj munik u qave te nderkombetaret ,e sle ndyresir pa nxjer nga goja ,u qave tek keta qe po i quan shpellar, se me shpellarin origjinal e gjete tani , se ju bashkon “kenga popullore ” Po mjaft ,mjaft se je ber simboli i injorances ne krye te politikes shqiptare , nivel stalle lopesh ashtu sic ke dhe ftyren ..mjaft se e qelbe e tani po shan nderkombetaret ,e kjo po me pelqen , se si duket nuk po ta varin edhe ata, se ju moren vesh kush jeni ! A shahet Atdheu tek te huajt ? Kush e ben kte vec hajdutesh ordiner qe skan as atdhe ,as din e as iman ! Kush ju beson ma e sado i “keq” te jet Edi Rama ,esht e keqja me e vogel perball jush ! Nuk keni turp ,as nder e as fije respekti nuk na ngjallni vec neveri !Shkoni tani prap e nxirrni helm tek kta “shpellaret “nderkombetar qe te largoni vemendjen nga pislliqet pa fund ne kuriz te ktij populli !……

 16. h says:

  Ty nuk te llogarit askush,zonja baxhelle.
  Keni gjetur nje popull te shtypur nga mizerja dhe e vidhni sipas qejfit.
  Ju jeni hajdute te degjeneruar se po te ishit vetem shpellare nuk do ishte keq.

 17. LORA says:

  Shqiptaret t’e njohin per rrugacen me nje cizme,bunderr,baxhelle,,
  nderkombetaret t’e njihkan per shpellare.
  Ku eshte ndryshimi ketu ?

 18. Qytetari i thjeshte says:

  Ehhh mor miq!
  “Qenit kur i vjen ngordhja shkon e permier ne dere te Xhamise” thone andej nga ne.
  Edhe ketyre pleherave politike po u vjen fundi.
  Nese Vettingu ne Drejtesi vazhdon sikunder ka filluar, duke cuar ne shtepi 80% te stafit gjyqesor dhe te prokurorise, shume shpejt do ju vi radha edhe ketyre mbeturinave historike.
  Jozefine je e madhe, Tik–Tak, Tik–Tak ora po vjen per te gjithe!!!!!

Lini një Përgjigje te Lennard Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *