U-21, Shqipëria e Bushit humbet sërish, mposhtet në fund nga Italia

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Shqipëria U21 është mundur në miqësore nga Italia me rezultatin 3-1, duke pësuar në këtë mënyrë edhe humbjen e dytë në 1 javë, pasi pak ditë më parë, ishte Spanja ajo që fitoi 3-0.

Fitorja e italianëve erdhi vetëm në minutat shtesë, megjithëse gjatë gjithë ndeshjes kanë qenë në avantazh.

Di Marko shënoi që në pjesën e parë, ndërsa Vrioni barazoi me anë të një supergoli në minutën e parë shtesë.

Kur dukej se Shqipëria mori një barazim, erdhi radha e italianëve për të shënuare dhe dy gola të tjerë në minutat 92 dhe 93.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *