VIDEO/ Arben Ahmetaj: Ja e vërteta ndër vite dhe sot e Lojërave të Fatit

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj ka shpërndarë një video në rrjetin social Facebook për të sqaruar skemën e Lojërave të Fatit.

“Ja e vërteta ndër vite dhe sot, e Lojërave të Fatit.


Nga 1 Janari 2019, kazinotë elektronike do të spostohen jashtë zonave urbane!”, shkruan Ahmetaj teksa përcjell materialin e mëposhtëm. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Arben Ahmetaj: Ja e vërteta ndër vite dhe sot e Lojërave të Fatit”

 1. Klea says:

  O hajdut si e ke kunatin nard menen qe eshte me xhepist se ti. E ahkaterruet kete vend o moterqira

 2. Zigur Qarri says:

  Megjithese Ahmetaj e ka genjeshtren ne gjak,ka edhe urdher nga rama,te genjeje mesa me shume kurajo,qe te jete bindes.
  Mbrapa fitimeve astronomike,qendrojn miqt e rames dhe vellai i tij.
  Kumari u katërfishua që nga 2013. Bastet dhe kazinotë, paratë shkojnë jashtë
  Skandali i lojërave të fatit merr përmasa të tjera. Top Channel publikon dokumentet zyrtare që tregojnë se taksat
  mbi kompanitë basteve sportive do të ulet me 40 për qind shumë shpejt, jo me një ligj të ri, por falë një ligji të votuar
  në shkurt të vitit 2015, i cili i fillon efektet pikërisht tani.
  Ligji që i ul taksat kumarit; Me koncesion do paguajnë 40 % më pak tatime
  Ligji që i ul taksat kumarit; Me koncesion do paguajnë 40 % më pak …
  Rama i ka dhënë të vëllai monopolin e tregut të bixhozit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *