VIDEO: Bashkëshortja Haradinajt siç nuk e keni parë, “ndez” tifozët me kërcimin joshës në stadium

Bashkëshortja e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj shpesh herë është në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Anita Haradinaj u shfaq në stadiumin “Fadil Vokrri” bashkë me Ramushin, ndërsa kërcen vallëzimin “Fortnite Challenge”.

Pas mbarimit të ndeshjes, teksa krerët shtetëror po dilnin nga stadiumi, Anita filmohet duke bërë lëvizjet e shpejta, ndërsa video është shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO: Bashkëshortja Haradinajt siç nuk e keni parë, “ndez” tifozët me kërcimin joshës në stadium”

  1. xx says:

    Po gezoi dhe ajo,nuk ka te drejte??

  2. says:

    Kur ishte Haradinaj në burg., bënte dashuri me Hashimin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *