VIDEO: Shkoi të darkonte në restorant, gruaja shtatzënë gjen miun e ngodhur… në supë

Një restorant popullor Në Kinën lindore është mbyllur pasi një grua shtatzënë gjeti një mi të ngordhur në supën e saj.

Ajo bëri zbulimin e tmerrshëm ndërsa po darkonte të enjten me bashkëshortin në  Xiabu Xiabu.

Restoranti është mbyllur ndërsa procedurat hetimore vazhdojnë. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO: Shkoi të darkonte në restorant, gruaja shtatzënë gjen miun e ngodhur… në supë”

 1. Paqesori says:

  Mund t’ua kurseni njerezve te perzierat ! Cfare vlere kane shkrime te tilla ? Cfare stomaku keni xhanem ? Lereni me mire te bardhe dhe te paster faqen e gazetes kur nuk keni ndonje gje te bukur dhe te vefshme per te shkuar…Pfff…! Na e shpifet vetem duke exuar titullin…se shkrimin nuk kisha stomac me e lexu !

 2. Paqesori says:

  Pse nuk jeni korrekt me komentet qe ju dergojme ? Duhet tju mjaftoj qe komentojme dhe per kesi plehrash….

 3. Paqesori says:

  Pse nuk jeni korrekt me komentet qe ju dergojme ? Duhet tju mjaftoj qe komentojme dhe per kesi plehrash….
  Kam shkruar dhe me pare por nuk e gjej te pasqyruar komentin tim te meparshem…ndoshta sepse dhe ju kemi mbetur ne banje duke nxjerre zorret nga ato qe keni shkruar…

 4. Paqesori says:

  Pse nuk jeni korrekt me komentet qe ju dergojme ? Duhet tju mjaftoj qe komentojme dhe per kesi plehrash….
  Kam shkruar dhe me pare por nuk e gjej te pasqyruar komentin tim te meparshem…ndoshta sepse dhe ju kemi mbetur ne banje duke nxjerre zorret nga ato qe keni shkruar…
  …me ne fund ! Ju Falenderoj per korrektesen !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *