VIDEO/ Si në filma: E ndiqte policia, i riu zbret makinën nga shkallët dhe arratiset

Një shofer adoleshent ka arritur t’i ikë policisë pasi kjo e fundit po e ndiqte nga pas me makinë. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si i riu zbret makinën përmes shkallëve dhe arrin të arratiset. 

Një lëvizje të tillë kemi pasur rastin ta shohim shpesh në filmat e Hollywood-it, por jo në realiteti siç ka ndodhi me këtë të ri nga Bosnja i cili me veturën Peugeot 205 pa u menduar dy herë zbriti shkallëve derisa policia po e ndiqte. (TemA) 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *