FOTO: FSHF fshin kritikat e tifozëve dhe mundohet t’i shpërqendrojë me… stadiumin

Humbja me Skocinë dhe ndeshja e dobët që zhvilloi kombëtarja shqiptare, nuk u prit aspak mirë nga tifozët të cilët ashtu si në takimet në shtëpi, ishin prezentë edhe në transfertë.

Kjë postimin ku FSHF njoftonte për rezultatin e takimit dhe kishte shpërndarë foto nga ndeshja, tifozët nuk hezituan që të nisin me kritika ku ndër të tjera, kërkohej shkarkimi i Panuçit.

Por, mesa duket FSHF-ja nuk është2 mësuar me kritika duke qenë se postimi i ndeshjes është fshirë dhe nuk ekziston më në “Facebook”.

Kjo mund të verifikohet shumë lehtë, mjafton një kontroll në faqen zyrtare.

Sakaq, punimet në stadiumin “Arena Kombëtare” janë aktualisht krenaria e vetme e FSHF-së dhe nuk ngurron që herë pas here të postojë foto nga ambientet e stadiumit, ndoshta edhe për të treguar se humbja me Skocinë “u harrua”.

Është bërë e zakonshme që gjithmonë pas një “stuhie” në futbollin shqiptar, FSHF mundohet “të sjellë” diellin me foto nga punimet e stadiumit. /Vipsport.al/

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTO: FSHF fshin kritikat e tifozëve dhe mundohet t’i shpërqendrojë me… stadiumin”

  1. Fshf says:

    Stadiumi leshi mbas 10 vjetesh do te jete kot per tironen1milion bandire plus qe duhej te ndertohej ne periferi

  2. morra-listi says:

    Ky stadiumi u be legjende.Ka filluar qe ne vjeshte te 2016 dhe u premtua te perfundonte ne vjeshte te 2018. Jo vetem qe nuk ka perfunduar por duket qe as pas nje viti nuk do te perfundoje.

Lini një Përgjigje te morra-listi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *