FOTO/ Hatërmbetja e Ridvan Bodes me Berishën: Ish-deputeti nuk takon askënd nga kupola aktuale e PD-së

Ish ministri Ridvan Bode duket se nuk e ka “përtypur” ende zhgënjimin nga lideri i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe ish shefi i tij Sali Berisha që vendin e tij ia liruan djalit të Fahri Balliut, Klevis Balliu.

Ditën e sotme, në ceremoninë përkujtimore të Azem Hajdarit ai ka marrë pjesë bashkë me ish-deputetët e tjerë që u dëbuan nga PD për të çimentuar Bashën në krye të “selisë blu”.

Ajo që u vu re është se Bode rrefuzoi të takojë Berishën dhe kupolën e re të demokratëve. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...