FOTOT: 47 vjeç, por shihni çfarë trupi ka aktori i njohur që fle në orën 7 e 30 dhe zgjohet në 2 e 30 të mëngjesit

Mark Wahlberg është një nga aktorët më të njohur të Hollivudit.

Ai është i njohur sidomos për trupin e tij, për të cilin kujdeset në mënyrë të veçantë, pasi në shumicën e filmave luan rolet e “të fortëve”.

47-vjeçari ndërkohë ka publikuar në rrjetet sociale si e organizon ditën.

Ai ka një regjim të pazakontë, ndryshe nga yjet e tjerë të Hollivudit.

Mark flet që në 7 e 30 të darkës dhe zgjohet në 2 e 30 të mëngjesit.

Dita tipike

2:30- zgjimi

2:45- koha e lutjeve

3:15- mëngjesi

3:40- 5:15- stërvitje

5:30- ushqim pas stërvitjes

6:00- dush

7:30- golf

8:00- ushqim i lehtë

9:30- terapi në dhomën e akullt

10:00- pak ushqim i lehtë

11:00- koha e familjes/takime/telefonata pune

1:00- dreka

2:00- takime/telefonata pune

3:00- marr fëmijët në shkollë

3:30- ushqim i lehtë

4:00- stërvitje

5:00- dush

5:30- darka/koha e familjes

7:30- gjumë

(TemA)

2 komente në “FOTOT: 47 vjeç, por shihni çfarë trupi ka aktori i njohur që fle në orën 7 e 30 dhe zgjohet në 2 e 30 të mëngjesit”

  1. fcb says:

    Grune ja pallokan te tjeret , se spo shoh gje ne program.

    1. enter"" says:

      E ka tek ora 4 ku shkruhet stervitje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *