FOTOT: Azem Hajdari i pajetë, i bën të gjithë bashkë

Në 20-vjetorin e vrasjes së Azem Hajdarit, PD ka organizuar një përkujtimore.

Në të kanë qenë të pranishëm shumë figura të njohura, duke nisur nga Sali Berisha që e luftoi në të gjallë Hajdarin, tek Ilir Meta, kundërshtar politik i tij, deri tek Lulzim Basha, që nuk e ka njohur ndonjëherë.

Dhe kuptohet, tani që s’është më, Berisha me të tijët kanë dhënë fjalët më të mira për të.(TemA)

                 Loading...