FOTOT/ Rrëfimi i të dashurës së portierit të njohur: Bëjmë seks si në filma, edhe në det madje

E dashura e portierit gjerman të PSG, Kevin Trapp, ka rrëfyer disa detaje të nxehta nga jeta e tyre seksuale.

Modelja braziliane Izabel Goulart, ka thënë se bën marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj, si nëpër filma.

Ajo ka pohuar se skenat i shohin në shtëpi dhe më pas i praktikojnë.

33- vjeçarja ka zbuluar se ka kryer marrëdhënie seksuale dhe në det me të dashurin e vet.

Ata nuk bëjnë seks, vetëm kur skuadra e Trapp humbet.(TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *